HC1812CG220J302
Mfr.Part #
HC1812CG220J302
Description
CAP CER 22PF 3KV C0G/NP0 1812
Capacitance :
22 pF
Features :
High Voltage
Voltage - Rated :
3000V (3kV)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±5%
Size / Dimension :
0.180 L x 0.125 W (4.60mm x 3.20mm)
Datasheets
HC1812CG220J302
Meritek HC1812CG220J302
HC 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.180L x 0.125W 4.60mm x 3.20mm C0G NP0 ±5% 22pF