HC1210CG220J631
Mfr.Part #
HC1210CG220J631
Description
CAP CER 22PF 630V C0G/NP0 1210
Tolerance :
±5%
Capacitance :
22 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Voltage - Rated :
630V
Datasheets
HC1210CG220J631
Meritek HC1210CG220J631
HC 1210 3225Metric Ceramic Capacitor 0.126L x 0.098W 3.20mm x 2.50mm C0G NP0 ±5% 22pF