HBC48T25120-PCBCG
Mfr.Part #
HBC48T25120-PCBCG
Manufacturer
Bel Power Solutions
Description
DC DC CONVERTER 12V
Manufacturer :
Bel Power Solutions
1 (Unlimited)
Datasheets
HBC48T25120-PCBCG
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    LINE FILTER 100VDC 5A TH
    LINE FILTER 100VDC 5A TH
    LINE FILTER 100VDC 10A TH
    LINE FILTER 100VDC 20A TH
    LINE FILTER 100VDC 10A TH