H414R7BZA
Mfr.Part #
H414R7BZA
Description
RES 14.7 OHM 0.1% 1/2W AXIAL
Factory Lead Time :
15 Weeks
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Tolerance :
±0.1%
Size / Dimension :
0.146Diax0.394L 3.70mmx10.00mm
Resistance :
14.7Ohm
Datasheets
H414R7BZA
TE Connectivity AMP Connectors H414R7BZA
14.7Ohm, 0.5W 1/2W, Metal Film,