H038DL2A-1C
Mfr.Part #
H038DL2A-1C
Manufacturer
Plastronics Sockets & Connectors
Description
SPRING PROBE .38X3.86MM 1=100PCS
Stock
200
In Stock :
200
Manufacturer :
Product Category :
Contacts, Spring Loaded (Pogo Pins), and Pressure
Datasheets
H038DL2A-1C
Plastronics Sockets & Connectors H038DL2A-1C
Manufacturer related products
    SPRING PROBE .77MM X 5.69MM HPIN
    SPRING PROBE .77MM X 5.68MM HPIN
    SPRING PROBE .77MM X 4.45MM HPIN
    SPRING PROBE .57MM X 3.00MM HPIN
    SPRING PROBE .57MM X 3.80MM HPIN