GZ1608D101TF
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
GZ1608D101TF
Manufacturer
Shenzhen Sunlord Electronics
Description
FERRITE BEAD 10025%OHM 0603 1LN
Manufacturer :
Shenzhen Sunlord Electronics
Product Category :
Ferrite Beads and Chips
Impedance @ Frequency :
100Ohm @ 100MHz
RoHS Status :
RoHS Compliant
Package / Case :
0603
Number of Lines :
1
Current Rating (Max) :
300mA
DC Resistance (DCR) (Max) :
200mOhm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
GZ1608D101TF
Shenzhen Sunlord Electronics GZ1608D101TF
GZ1608D101TF datasheet pdf and Unclassified product details from Sunlord stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 200 MOHM 0603 1LN
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
    FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN