GY12R760102S208C
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
GY12R760102S208C
Manufacturer
CAP-XX Ltd Supercapacitors
Description
CAP 2000F 2.7V -40-+65C
Manufacturer :
CAP-XX Ltd Supercapacitors
Product Category :
Electric Double Layer Capacitors (EDLC), Supercapacitors
Datasheets
GY12R760102S208C
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP 1.5F 5.5V -40-+65C T/H
    CAP 2400MF 2.75V -40-+85C
    CAP 10F 2.7V -40-+85C T/H
    CAP 3.5F 5.5V -40-+65C T/H
    CAP 250MF 5.5V -40-+85C