GSM60U07-P1J
Mfr.Part #
GSM60U07-P1J
Description
AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 45W
Stock
4
In Stock :
4
ROHS3 Compliant
Current - Output (Max) :
6A
Size / Dimension :
2.97Lx1.26W x 1.87 H 75.5mmx32.0mmx47.5mm
Factory Lead Time :
23 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Power (Watts) :
45W
Efficiency :
85%
Voltage - Input :
80V~264VAC
Operating Temperature :
-30°C~70°C
NEMA 1-15P
Voltage - Output :
7.5V
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Series :
GSM60U (60W)