GRT1885C1H681JA02D
Mfr.Part #
GRT1885C1H681JA02D
Description
CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 0603
Ceramic Capacitors
Voltage - Rated DC :
50V
Capacitance :
680pF
Factory Lead Time :
15 Weeks
Lifecycle Status :
NRND (Last Updated: 1 month ago)
RoHS Status :
RoHS Compliant
Datasheets
GRT1885C1H681JA02D
Murata Electronics GRT1885C1H681JA02D
680pF Ceramic Capacitor