GRM31A5C2E332JWA1J
Mfr.Part #
GRM31A5C2E332JWA1J
Description
CAP CER MLCC
Thickness :
1mm
Dielectric :
C0G
Length :
3.2mm
Width :
1.6mm
Tolerance :
5%
Voltage - Rated DC :
250V
Capacitance :
3.3nF
Datasheets
GRM31A5C2E332JWA1J
Murata Electronics GRM31A5C2E332JWA1J
1206 Ceramic Capacitor 5% 3.3nF 250V