GRM155R71E273JA88D
Mfr.Part #
GRM155R71E273JA88D
Length :
1mm
Operating Temperature (Min) :
-55°C
Mounting Feature :
Tolerance :
5%
Packing Method :
TR, Paper, 7 Inch
Factory Lead Time :
10 Weeks
ROHS3 Compliant
Package / Case :
Capacitance :
27nF
Voltage - Rated DC :
25V
Operating Temperature (Max) :
125°C