GRM1557U1H300GZ01D
Mfr.Part #
GRM1557U1H300GZ01D
Description
CAP CER 30PF 50V U2J 0402
Length :
1mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Tolerance :
±2%
Size / Dimension :
0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
Width :
0.5mm
Thickness (Max) :
0.022 0.55mm