GRM1556S1H220GZ01D
Mfr.Part #
GRM1556S1H220GZ01D
Description
CAP CER 22PF 50V S2H 0402
Thickness (Max) :
0.022 0.55mm
Voltage - Rated DC :
50V
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Temperature Coefficient :
S2H
Temperature Characteristics Code :
S2H
Capacitance :
22pF
Tolerance :
±2%
Size / Dimension :
0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
Length :
1mm
Width :
0.5mm