GRM1556P1H9R4CZ01D
Mfr.Part #
GRM1556P1H9R4CZ01D
Description
CAP CER 9.4PF 50V P2H 0402
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Length :
1mm
Size / Dimension :
0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
Thickness (Max) :
0.022 0.55mm
Tolerance :
±0.25pF
Capacitance :
9.4pF
Voltage - Rated DC :
50V
Width :
0.5mm