GRM1555C2A9R3DA01J
Mfr.Part #
GRM1555C2A9R3DA01J
Description
CAP CER 9.3PF 100V C0G/NP0 0402
Size / Dimension :
0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
Length :
1mm
Packing Method :
TR, Paper, 13 Inch
yes
Weight :
6.010099mg
Tolerance :
±0.5pF
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Width :
0.5mm
Thickness (Max) :
0.022 0.55mm