GRM0225C1E8R3DA03L
Mfr.Part #
GRM0225C1E8R3DA03L
Description
CAP CER 8.3PF 25V C0G/NP0 01005
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
10 Weeks
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Size / Dimension :
0.016Lx0.008W 0.40mmx0.20mm
Thickness (Max) :
0.009 0.22mm