GRM0225C1E200GA02L
Mfr.Part #
GRM0225C1E200GA02L
Description
CAP CER 20PF 25V C0G/NP0 01005
Ceramic Capacitors
Width :
200μm
Capacitance :
20pF
Length :
400μm
Voltage - Rated DC :
25V
Thickness :
200μm
Lifecycle Status :
IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Factory Lead Time :
10 Weeks
Murata Electronics GRM0225C1E200GA02L
20pF Ceramic Capacitor