GRM0225C1C210GA02L
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
GRM0225C1C210GA02L
Manufacturer
Murata Electronics
Description
CAP CER 21PF 16V C0G/NP0 01005
Manufacturer :
Murata Electronics
Product Category :
Ceramic Capacitors
Length :
400μm
Voltage - Rated DC :
16V
Thickness :
200μm
Width :
200μm
Murata Electronics GRM0225C1C210GA02L
Ceramic Capacitor 21pF 16V