GRJ21BR71H224ME01K
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
GRJ21BR71H224ME01K
Manufacturer
Murata Electronics
Description
CAP CER MLCC
Manufacturer :
Murata Electronics
Product Category :
Ceramic Capacitors
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Lifecycle Status :
NRND (Last Updated: 3 weeks ago)
Capacitance :
220nF
Thickness :
1.25mm
Factory Lead Time :
10 Weeks
Package / Case :
Dielectric :
X7R
Width :
1.25mm
Voltage - Rated DC :
50V
Length :
2mm
Datasheets
GRJ21BR71H224ME01K
Murata Electronics GRJ21BR71H224ME01K
220nF Ceramic Capacitor 0805