GPST8210DPTNCM-001
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
GPST8210DPTNCM-001
Manufacturer
TE Connectivity Laird
Description
GPS TRI LOW 821-896MHZ
Manufacturer :
TE Connectivity Laird
Product Category :
RF Antennas
Frequency (Center/Band) :
858.5MHz
Antenna Type :
Dome
RF Family/Standard :
Navigation
Applications :
GPS
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Number of Bands :
1
Frequency Group :
UHF 300MHz~1GHz
RoHS Status :
RoHS Compliant
Factory Lead Time :
4 Weeks
Frequency Range :
821MHz~896MHz
Datasheets
GPST8210DPTNCM-001
1 Bands Dome UHF 300MHz~1GHz 858.5MHz GPS