GCJ216R71E392KA01D
Mfr.Part #
GCJ216R71E392KA01D
Operating Temperature (Max) :
125°C
Positive Tolerance :
10%
Length :
2mm
Width :
1.25mm
Capacitance :
0.0039μF
Size Code :
Height :
0.6mm
Negative Tolerance :
10%
Temperature Coefficient :
15% ppm/°C
Rated (DC) Voltage (URdc) :
25V