GCESTUD-14-X
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
GCESTUD-14-X
Manufacturer
Panduit Corporation
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
COPPER PLATED STEEL GROUNDING WE
Manufacturer :
Panduit Corporation
Product Category :
Specialized Connectors
Current - Supply (Disable) (Max) :
1.1µA
Current - Supply (Max) :
6.8mA (Typ)
Panduit
Termination :
Crimp
Product Status :
Active
Spread Spectrum Bandwidth :
Base Resonator :
Crystal
Package :
Tape and Reel (TR)
RoHS :
Details
Product Type :
Terminals
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.3V
Series :
SG-8101
Ratings :
Subcategory :
Terminals
Wire Gauge :
Product Category :
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Output :
CMOS
Mounting Type :
Surface Mount
Function :
Standby (Power Down)
Brand :
Panduit
Base Product Number :
SG-8101
Height - Seated (Max) :
0.055 (1.40mm)
Absolute Pull Range (APR) :
Frequency :
9.81563 MHz
Terminal Type :
Grounding Weld
Type :
XO (Standard)
Color :
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Frequency Stability :
±20ppm