GA1812Y334KBBAT31G
Mfr.Part #
GA1812Y334KBBAT31G
Description
CAP CER 0.33UF 100V X7R 1812
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Capacitance :
0.33μF
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Voltage - Rated :
100V
Tolerance :
±10%
1 (Unlimited)
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm X7R ±10% 0.33muF