GA1812Y223KBBAR31G
Mfr.Part #
GA1812Y223KBBAR31G
Description
CAP CER 0.022UF 100V X7R 1812
Capacitance :
0.022µF
Tolerance :
±10%
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Voltage - Rated :
100V
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm X7R ±10% 0.022muF