GA1812Y103JXLAT31G
Mfr.Part #
GA1812Y103JXLAT31G
Description
CAP CER 10000PF 630V X7R 1812
Tolerance :
±5%
Temperature Coefficient :
X7R
Voltage - Rated :
630V
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Capacitance :
10000pF
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm X7R ±5% 10000pF