GA1812A822KBAAR31G
Mfr.Part #
GA1812A822KBAAR31G
Description
CAP CER 8200PF 50V C0G/NP0 1812
Tolerance :
±10%
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Voltage - Rated :
50V
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Capacitance :
8200pF
Ratings :
AEC-Q200
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±10% 8200pF