GA1812A822JXCAT31G
Mfr.Part #
GA1812A822JXCAT31G
Description
CAP CER 8200PF 200V C0G/NP0 1812
Voltage - Rated :
200V
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Capacitance :
8200pF
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Tolerance :
±5%
Temperature Coefficient :
C0G NP0
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±5% 8200pF