GA1812A821KXGAT31G
Mfr.Part #
GA1812A821KXGAT31G
Description
CAP CER 820PF 1KV C0G/NP0 1812
Voltage - Rated :
1000V 1kV
Temperature Coefficient :
C0G NP0
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Tolerance :
±10%
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Capacitance :
820pF
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±10% 820pF