GA1812A821KBLAT31G
Mfr.Part #
GA1812A821KBLAT31G
Description
CAP CER 820PF 630V C0G/NP0 1812
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Voltage - Rated :
630V
Capacitance :
820pF
Tolerance :
±10%
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Temperature Coefficient :
C0G NP0
Operating Temperature :
-55°C~150°C
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±10% 820pF