GA1812A682FBBAT31G
Mfr.Part #
GA1812A682FBBAT31G
Description
CAP CER 6800PF 100V C0G/NP0 1812
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Tolerance :
±1%
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Voltage - Rated :
100V
Capacitance :
6800pF
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Ratings :
AEC-Q200
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±1% 6800pF