GA1812A680FXCAR31G
Mfr.Part #
GA1812A680FXCAR31G
Description
CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 1812
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Tolerance :
±1%
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Voltage - Rated :
200V
Capacitance :
68pF
Operating Temperature :
-55°C~150°C
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±1% 68pF