GA1812A562JBAAT31G
Mfr.Part #
GA1812A562JBAAT31G
Description
CAP CER 5600PF 50V C0G/NP0 1812
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Voltage - Rated :
50V
Tolerance :
±5%
Capacitance :
5600pF
Operating Temperature :
-55°C~150°C
ROHS3 Compliant
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±5% 5600pF