GA1812A561KXCAR31G
Mfr.Part #
GA1812A561KXCAR31G
Description
CAP CER 560PF 200V C0G/NP0 1812
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Voltage - Rated :
200V
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Tolerance :
±10%
Capacitance :
560pF
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±10% 560pF