GA1812A471GXCAR31G
Mfr.Part #
GA1812A471GXCAR31G
Description
CAP CER 470PF 200V C0G/NP0 1812
Capacitance :
470pF
Tolerance :
±2%
Voltage - Rated :
200V
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
1 (Unlimited)
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±2% 470pF