GA1812A392KBEAT31G
Mfr.Part #
GA1812A392KBEAT31G
Description
CAP CER 3900PF 500V C0G/NP0 1812
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Capacitance :
3900pF
Voltage - Rated :
500V
Tolerance :
±10%
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
AEC-Q200
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±10% 3900pF