GA1812A390FXGAT31G
Mfr.Part #
GA1812A390FXGAT31G
Description
CAP CER 39PF 1KV C0G/NP0 1812
Tolerance :
±1%
Voltage - Rated :
1000V 1kV
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Capacitance :
39pF
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±1% 39pF