GA1812A390FBAAT31G
Mfr.Part #
GA1812A390FBAAT31G
Description
CAP CER 39PF 50V C0G/NP0 1812
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Tolerance :
±1%
Capacitance :
39pF
Voltage - Rated :
50V
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Tape and Reel (TR)
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±1% 39pF