GA1812A332KXLAR31G
Mfr.Part #
GA1812A332KXLAR31G
Description
CAP CER 3300PF 630V C0G/NP0 1812
Tolerance :
±10%
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Voltage - Rated :
630V
Capacitance :
3300pF
Package / Case :
1812 (4532 Metric)
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±10% 3300pF