GA1812A272KBLAT31G
Mfr.Part #
GA1812A272KBLAT31G
Description
CAP CER 2700PF 630V C0G/NP0 1812
Capacitance :
2700pF
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Voltage - Rated :
630V
Tolerance :
±10%
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Ratings :
AEC-Q200
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±10% 2700pF