GA1812A272GXLAR31G
Mfr.Part #
GA1812A272GXLAR31G
Description
CAP CER 2700PF 630V C0G/NP0 1812
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Capacitance :
2700pF
Tolerance :
±2%
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Voltage - Rated :
630V
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±2% 2700pF