GA1812A222JBCAT31G
Mfr.Part #
GA1812A222JBCAT31G
Description
CAP CER 2200PF 200V C0G/NP0 1812
Voltage - Rated :
200V
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Capacitance :
2200pF
Tolerance :
±5%
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Automotive
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±5% 2200pF