GA1812A221KBCAT31G
Mfr.Part #
GA1812A221KBCAT31G
Description
CAP CER 220PF 200V C0G/NP0 1812
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Capacitance :
220pF
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Voltage - Rated :
200V
Tolerance :
±10%
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±10% 220pF