GA1812A221GXBAR31G
Mfr.Part #
GA1812A221GXBAR31G
Description
CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 1812
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Voltage - Rated :
100V
Capacitance :
220pF
Tolerance :
±2%
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Automotive
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±2% 220pF