GA1812A153JBBAT31G
Mfr.Part #
GA1812A153JBBAT31G
Description
CAP CER 0.015UF 100V NP0 1812
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Capacitance :
0.015µF
Voltage - Rated :
100V
Tolerance :
±5%
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±5% 0.015muF