GA1812A152FXGAT31G
Mfr.Part #
GA1812A152FXGAT31G
Description
CAP CER 1500PF 1KV C0G/NP0 1812
Capacitance :
1500pF
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Tolerance :
±1%
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Voltage - Rated :
1000V 1kV
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±1% 1500pF