GA1812A151JBGAT31G
Mfr.Part #
GA1812A151JBGAT31G
Description
CAP CER 150PF 1KV C0G/NP0 1812
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Tolerance :
±5%
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Voltage - Rated :
1000V 1kV
Capacitance :
150pF
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±5% 150pF