GA1812A151FBGAT31G
Mfr.Part #
GA1812A151FBGAT31G
Description
CAP CER 150PF 1KV C0G/NP0 1812
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Capacitance :
150pF
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Tolerance :
±1%
Voltage - Rated :
1000V 1kV
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±1% 150pF