GA1812A123GBBAT31G
Mfr.Part #
GA1812A123GBBAT31G
Description
CAP CER 0.012UF 100V NP0 1812
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Tolerance :
±2%
Capacitance :
0.012µF
Voltage - Rated :
100V
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±2% 0.012muF