GA1812A123FXCAR31G
Mfr.Part #
GA1812A123FXCAR31G
Description
CAP CER 0.012UF 200V NP0 1812
Voltage - Rated :
200V
Tolerance :
±1%
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Capacitance :
0.012µF
1812 (4532 Metric)
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±1% 0.012muF