GA1812A122KBCAT31G
Mfr.Part #
GA1812A122KBCAT31G
Description
CAP CER 1200PF 200V C0G/NP0 1812
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Voltage - Rated :
200V
Capacitance :
1200pF
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Tolerance :
±10%
Operating Temperature :
-55°C~150°C
ROHS3 Compliant
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±10% 1200pF